Ota yhteyttä!


Jot-Rent liikemerkki

Toimisto


Avoinna arkisin klo 7–16.
08-221707
info@jot-rent.fi
Huoltokatu 4, 92150 Raahe

Jot-Rent Heidi Joensuu

Heidi Joensuu


Hallituksen puheenjohtaja
heidi@jot-rent.fi

Jot-Rent Jari Riihijärvi

Jari Riihijärvi
 

Toimitusjohtaja

  • Johto
  • Asiakkuudenhallinta
  • Markkinointi
  • Tietosuojavastaava

044 564 6195
jari.riihijarvi@jot-rent.fi

Jot-Rent Jarkko Markus

Jarkko Markus


Vastaava työnjohtaja

  • Työnsuunnittelu
  • Osallistuva työnjohto
  • Rekrytointi

044 564 6194
jarkko.markus@jot-rent.fi


Jot-Rent Tomi Tervo

Tomi Tervo


Työnjohtaja

  • Työnsuunnittelu
  • Osallistuva työnjohto
  • Rekrytointi
  • Työturvallisuuskorttikoulutukset

044 564 6198
tomi.tervo@jot-rent.fi

Jot-Rent Pirkko Karjalainen

Pirkko Karjalainen
 

Assistentti

  • Taloushallinto
  • Palkanlaskenta
  • Asiakaspalvelu

044 564 6193
Ma, ke, pe klo 14–16,
ti, to klo 8–16.
pirkko.karjalainen@jot-rent.fi

Jot-Rent Juha Joensuu

Juha Joensuu


Konsultti, insinööri

  • Metallipuolen ammattityöt
  • Tarjouslaskenta
  • Konepajatyöt

juha@jot-rent.fi

Jot-Rent Laura Joensuu

Laura Joensuu


Hortonomi

  • Pihasuunnitelmat
  • Tarjouslaskenta
  • Viherrakentaminen

040 5374299
laura@jot-rent.fi


Laskutus


Sähköiset laskut:
Verkkolaskuosoite: TE003708393494
Välittäjän tunnus: 003701011385
Operaattori: Tieto Oyj

Sähköpostilla: tarja.leino@raahentase.fi

Postilla:
Jot-Rent Oy
c/o Tilitoimisto Raahen Tase Oy
Kauppakatu 57 L 1
92100 RAAHE

Mielessä jotakin muuta? Soita meille!

Jätä yhteydenottopyyntö

 

Pakollinen
Pakollinen
Pakollinen
Pakollinen